Wymagane jest uaktualnienie wtyczki Flash Player.
Rozkład PKP     |     Rozkład PKS     |     Rozkład LOT     |     Pogoda     |     
Znajdujesz się w: Strona główna / Gmina / Sołectwa
Zmień kontrast Zmień wielkość czcionki
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Sołectwa - Gmina - Urząd Gminy Działdowo.

 

Pobierz PDF

Sołectwa

 
SOŁECTWA NA TERENIE GMINY DZIAŁDOWO:
 
  • Burkat
Sołtys - Krystyna Wasiak
Rada Sołecka:
 - Cezary Szmit
 - Łukasz Łużewicz
 - Halina Szmit
  • Filice
Sołtys - Tomasz Reut
Rada Sołecka:
 - Piotr Kowalkowski
 - Robert Stolarczyk
 - Sylwester Kreński
 - Janina Bartkowska
 - Katarzyna Kreńska
 
  • Gąsiorowo
Sołtys - Anna Banaś
Rada Sołecka:
 - Bartosz Lipiński
 - Adam Kraśniewski
 - Sylwia Karbowska
 - Paulina Byller
 - Krystyna Byller
 
  • Gnojenko
Sołtys - Elżbieta Stefaniak
Rada Sołecka:
 - Barbara Ostrowska
 - Leszek Stefaniak
 - Krystian Berkowski
 
  • Gnojno
Sołtys - Irena Piórek
Rada Sołecka:
 - Hanna Mielnicka
 - Andrzej Chmielewski
 - Elżbieta Tylicka
 - Krzysztof Jarzynka
 - Krystyna Szczypińska
 - Danuta Rychcik
 
  • Grzybiny
Sołtys - Irena Falkowska
Rada Sołecka:
  - Teresa Sieracka
  - Mirosław Burkacki
  - Elżbieta Lemańska
 

  • Jankowice
Sołtys - Krystian Chyliński
Rada Sołecka:
 - Marek Smoczyński
 - Marian Sadowski
 - Sylwester Kubiński
 
  • Kisiny
Sołtys - Mateusz Wiszowaty
Rada Sołecka:
 - Jacek Ostrowski
 - Adrian Głowacki
 - Teresa Jagielska
 - Zbigniew Boćko
 - Małgorzata Kinga Wiśniewska
 - Teresa Majorowska
 
  • Klęczkowo
Sołtys - Elżbieta Żmijewska
Rada Sołecka:
  - Wioletta Gilarowska
  - Krzysztof Radzki
  - Sławomir Kostewicz
 
  • Komorniki
Sołtys - Zygmunt Jankowski
Rada Sołecka:
 - Anna Boćko
 - Ewelina Zakrocka
 - Jan Rydel
 - Robert Jankowski
 
  • Kramarzewo
Sołtys - Józef Tułodziecki
Rada Sołecka:
 - Tomasz Zalewski
 - Grzegorz Paczkowski
 - Ewa Kałwa
 - Monika Cegielska
 - Anna Lasecka
 
  • Krasnołąka
Sołtys - Bogdan Jaroszewski
Rada Sołecka:
 - Bartłomiej Szatkowski
 - Arkadiusz Aksamitowski
 - Małgorzata Borowska
 - Aleksandra Kuczyńska
 - Bożena Ferenc
 - Robert Kuczyński
 
  • Księży Dwór
Sołtys - Krzysztof Trybel
Rada Sołecka:
  - Grażyna Bartkowska
  - Zbigniew Wiśniewski
  - Dawid Fabisiak
  • Kurki
Sołtys - Andrzej Kolczyński
Rada Sołecka:
 - Kinga Wróbel
 - Barbara Czerwińska
 - Piotr Kamiński
 - Anna Lewandowska
 - Wanda Kulczyńska
 - Agnieszka Lipowska
 
  • Lipówka
Sołtys - Piotr Jarosław Trąbiński
Rada Sołecka:
  - Mirosław Peć
  - Dorota Koziarz
  - Łukasz Skibicki
 
  • Malinowo
Sołtys - Stanisław Pepłowski
Rada Sołecka:
 - Adam Roguszczak
 - Dorota Cegiełka
 - Jerzy Grzela
  
  • Mosznica
Sołtys - Zbigniew Prymas
Rada Sołecka:
 - Krzysztof Wojciechowski
 - Anna Chodubska
 - Ewa Kusik
 
 
  • Myślęta
Sołtys - Beata Gocławska
Rada Sołecka:
 - Aleksandra Sieńska
 - Martyna Konarzewska
 - Paulina Wyźlic
 
 

  • Niestoja
Sołtys - Waldemar Nadwodny
Rada Sołecka:
  - Agnieszka Wawrzyńska
  - Iwona Cieśniewska
  - Zdzisław Mechowski
  • Petrykozy
Sołtys - Wioleta Sobiecka
Rada Sołecka:
  - Michał Gutkowski
 - Elżbieta Zielska
 - Tomasz Łydziński
 - Marek Kowalski
 - Adam Obrębski
 - Tomasz Jarzynka
 
  • Pierławki
Sołtys - Andrzej Świderski
Rada Sołecka:
 - Dariusz Krysiak
 - Tomasz Rutkowski
 - Jan Grzebski
 - Aleksandra Chrzanowska
 
  • Pożary
Sołtys - Mirosław Zieliński
Rada Sołecka:
 - Jacek Frankowski
 - Agnieszka Latek
 - Justyna Ćmoch
 - Barbara Cegielska
 - Ewa Pietrzak
 - Michał Rudnik
 
  • Rudolfowo
Sołtys - Grzegorz Derbin
Rada Sołecka:
 - Urszula Sobotka
 - Emilia Lejman
 - Bożena Duszyńska
 
 
  • Ruszkowo
Sołtys - Henryk Mazur
Rada Sołecka:
 - Małgorzata Szustek
 - Leszek Gancarz
 - Małgorzata Majkowska
 
 
  • Rywociny
Sołtys - Ewa Antosiak
Rada Sołecka:
 - Jarosław Zbrzyzny
 - Tomasz Reluga
 - Jarosław Antosiak
 
  • Sękowo
Sołtys - Piotr Biema
Rada Sołecka:
 - Jarosław Bober
 - Kazimierz Warmiński
 - Adam Puzdrowski
 - Bernadeta Biema
 
  • Sławkowo
Sołtys - Zdzisław Świerczewski
Rada Sołecka:
 - Michał Lasecki
 - Agnieszka Gąsiorowska
 - Dariusz Frejnik
 
 
  • Turza Wielka 
Sołtys - Marek Waśkowiak
Rada Sołecka:
 - Robert Gorzki
 - Jacek Szudrewicz
 - Iwona Dudek
 
 
  • Uzdowo
Sołtys - Krystyna Roman
Rada Sołecka:
  - Hanna Szwarc
 - Paweł Otrębski
 - Błażej Żarczyński
 - Karol Bojarowski
 - Teresa Sztuba
 
  • Wysoka
Sołtys - Iwona Szkotnicka
Rada Sołecka: 
 - Agata Chrzanowska
 - Ilona Szczepańska
 - Anna Siarniak
 - Kamil Janik
 - Jadwiga Wilk
 
 
  • Zakrzewo
Sołtys - Marzena Augustyniak
Rada Sołecka: 
  - Ewelina Jackowska
 - Przemysław Zbirowski
 - Dorota Rymarska
 
 
SOŁECTWO JEST JEDNOSTKĄ POMOCNICZĄ NA TERENIE GMINY DZIAŁDOWO.
Ewa Dudzińska
  • Ekologiczny Związek Gmin Działdowszczyzna
  • EPUAP
  • Komenda Powiatowa Policji
  • powiatdzialdowski.pl
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Brama Mazurskiej Krainy”
Urząd Gminy Działdowo
Księżodworska 10, 13-200 Działdowo, warmińsko-mazurskie, tel. 23 697 07 00 , fax 23 697 07 01, sekretariat@ugdzialdowo.pl, www.gminadzialdowo.pl
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA projekt i hosting: INTERmedi@   |   zarządzane przez: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
x